Bojm prodhimin dhe montimin kubzave te betonit "..

Shitet nga: kryeziu 26 Krr 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Bojm prodhimin edhe montimin e te gjithav llojeve te kubzava te betonit gjith ashtu edhe ansoret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim