Bomag Valak 100 AD

Shitet nga: cimmi 05 Pri 03:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Kompresor per thyerje betoni me 18 hillta me ajr

Hillt me rryme dhe me vaj pikamer

Valak per ngjeshje prej 60 kg deri 3 ton

Ngjeshje te stadioneve

Asfalltit

Rregullim i pusetave dhe asfalltime te pjesshme

Dizajnim dhe rregullim te kopshteve stil zvicerran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim