Eskavator NEW HOLLAND KOBELLCO 215

Shitet nga: Makineri e Rende 16 Pri 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Shitet Eskavator New Holland Kobellco 215, me Cmim te Volitshem dhe pak te Diskutueshem.

00377 44 160 798 nga ora 09:00 - 18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim