Kombi dhe Maqina e Estrihit (nivelizimit) edhe p..

Shitet nga: Xhafer 26 Mar 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
-Kombi dhe Maqina e Estrihit ( nivelizimit ) jane ne gjendje shum te mir.Kombi osht Renault Maestro viti i prodhimit 2009 modeli 2010, ka 200 mij te kaluara, kurse Maqina osht Brikman viti i prodhimit 2009 modeli 2010 dhe ka 2500 ore/pune.Bashke me keto jane pajisjet si zorret 5 muaj te perdorura me gjatesi 85 metra dhe 2 Glet Maqina qe njera mund te perdoret edhe per shlajfitjen e Estrihit ( nivelizimit ).
-Kombi dhe Maqina bashk me pajisjet ndodhen ne Gjermani.Per informata tjera ju lutem kontaktoni edhe numrin e pronarit qe ndodhet Gjermani +49 173 6875662 ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim