Kombi dhe Maqina e Estrihit (nivelizimit)

Shitet nga: Xhafer 26 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
-Kombi dhe Maqina per momentin gjenden ne Gjermani.Per informata tjera ju lutem kontaktoni numrin e cekur ne Kosov ose numrin e Gjermanis ne Viber +49 173 6875662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim