Kompresori me ajr Demag Mannesmann SC20DS-2.

Shitet nga: Cimi 19 Jan 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Shitet Kompresori me ajr Demag Mannesmann SC20DS-2.
Viti i prodhimit 1991
1530 orë pune
me gyp 20 metra dhe 1 hillt 24 kg

Mundesi ndërrimi
viber +37744508111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim