Kran Benedini 14 mt Lartesi Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë Dje 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Shiten 2 Krana Benedini 14 te vitit 1992, te zinguar, me lartesi prej 14 mt.( 19 mt. pjerrtesi ) dhe krahun 13 mt.
Kranat jane ne gjendje te rregullt me servisim te kryer dhe te gatshem 100 % per pune.
Montazha behet ne mnyr hidraulike shum te shpejte, kunderpesha me zhavor.
Posedojn rrotat per terheqje, komandat dhe telekomand ajrore per dirigjim nga larg, kibell dhe pirun.
Shitje dhe Qera
Kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim