Krana - Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran Mrasor-Klinë 30 Gsh 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Shesim te gjitha llojet e kranave ( vinqave ) , si Potain , Raimondi, Simma, MM, FB, FM,San marco, Edilgru, etj.
Kranat importohen kryesisht nga italia dhe jan me servisim te kryer, bejm Montimin/ Demontimin dhe mirembajtjen e tyre.
Te gjitha lartesit e kranave qe ju deshironi i gjeni vetem tek ne, me qmime shum te volitshme.
Poashtu Shesim te gjitha llojet e komandave dhe telekomandave ajrore per qdo kran, si dhe zingjir per kran, korp, pirun dhe sajle te ndryshme origjinale
Gjindemi ne Mrasor - Klinë ( Magjistralja klinë - Gjakovë km 9 ) si dhe ne piken 2 ne kamoran ne mes fer petrol dhe al petrol
Per me shume info kontakt: 044958677 , 049806751 dhe +393209509074
Facebook - https://www.facebook.com/NisiKran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim