Makin per Blloka

Shitet nga: privat 23 Jan 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Makin per prodhimin e bllokave modele te ndryshme te bllokave dhe vazo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim