Makin per kubza dhe blloka

Shitet nga: Shaban krasniqi 08 Mar 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Shes makinen per kubeza si dhe per blloka prej betoni makina qendron ne gjendje te rregullt per pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim