Mercedes, Man, kater aks

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: xxxxxx 28 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Pershendetje, marr kamion mercedes ose man kater aks, me pagu, me kompenzim,si pershembull: me pune te ndertimit te vrazhde dhe me pune finale, nga temeli deri ne qelsa, dhe kemi banesa ose shtepi, ne prishtine f.kosove dhe peje. Me keto gjera mundemi me kompenzuar kamionin, viti I prodhimit l kamionit duhet te jete 2000 deri 2006, kush eshte I interesuar na njoftoni ne. nr +386 49 773322 faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim