Mercedes Benz

Shitet nga: Avdiu shpk 22 Pri 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Mercedes Benz 9.17 kiper kran me dogan te paguar dhe homologim 6 goma te reja michellin ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim