Mobile te Fraksioneve te Gurit

Shitet nga: Makineri e Rende 16 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Shitet Sita Mobile per ndarjen e Fraksioneve te Gurit, VIPER 301- Viti 1999 edhte ne gjendje perfekte per pune, dhe ka kapacitet te mjaftueshem

Lajmrohuni: 00377 44 160 798 nga ora: 09:00 - 18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim