Platforma me varje/kacavjerrese deri 100 m lartesi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dion Platform 06 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Platforma me varje/kacavjerrese/elektrike te cilat zevendesojne skelat e ndertimit tradicionale. Shume praktike per perdorim ne: ndertim objektesh te larta, pastrim fasadash te te gjitha llojeve, rikonstruksion ndertesash. Montim i thjeshte, shume efikase ne pune, te pajisura me sisteme sigurie te certifikuara. Ofrohet trajnim mbi montimin dhe perdorimin e pajisjes nga staf i kualifikuar dhe me eksperience. Platformat jane prodhim i vitit 2014 te reja te pa perdorura. Te certifikuara sipas standarteve europiane CE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim