Valaki

Shitet nga: ass 09 Maj 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Valak për asfallt Bomag


Stadione


Baza


Kopshte


Pune te asfalltit dhe pusetave

beton prerje thyerje furnizim
e specializuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim