Vinça me varje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dion Platform 16 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Platforma me varje (vinca me varje) deri 100 mt lartesi, gjeresia e platformave varjon nga 1.5 m single person deri 8 m, peshembajtje nga 150 kg deri 800 kg, shume te pershtatshme per pastrim fasadash, mirembajtje dhe rikonstruksione ndertesash, vendosje reklamash etj. shume praktike ne perdorim, montim i thjeshte dhe me elemente te shumta te sigurise. Vendndodhja Tirane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim