Autobuse

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.SH Sharr Travel 03 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shiten Autobuset nje Setra 315 HDH dhe dy Setra 315 HD gjithashtu ka mundesi nderrimi me minibus,autobuset jane ne gjendje shume te mire teknike dhe estetike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim