Shitet Autobusi Urban Renault R312

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qendrimi 22 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Autobusi Urban Renault R312 ne gjendje shum te mire teknike poashtu edhe shum i ruajtur automjeti eshte Automatik Regjistrim edhe 1 vit te plot ka 34 ulse dhe 66 vende per ne kemb . Ju Mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim