VW T4 -91

Shitet nga: alban 16 Shk 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Kombi esht ne gjendje te mir pune dhe ka regjistrim deri ne muajin e shtator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim