AUTOBUS MAN -99

Shitet nga: Egzon 02 Pri 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
SHES AUTOBUSIN MAN LOKAL PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA, DHE SA PO I REGJISTRUAR NE RKS NE GJENDJE SHUM TE MIR,VITI I PRODHIMIT 1999 , TE INTERESUARIT LE TE LAJMROHEN NE KETA NUMRA TE TELEFONIT :

044-360-601
049-360-601
044-477-894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim