AUTOBUSA

Shitet nga: Agron 02 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shiten 8 Autobusa te markes renalut. 4 janë me vite te prodhimit 1999, 4 janë vite te prodhimit 2001, me nga 32 ulse dhe 64 vende ne kam, aktualishte gjenden ne zvicer. Me libra te servisit, jane ne gjendje perfekte.

Transporti e sigurohet deri ne:
KOSOVE, SHQIPRI, MAQEDONI.

Cmimi ështe 13,500€ per autobus.


Te interesuarit te kontaktoni: +377 44 403015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim