Autobus Mercedes 340 -94

Shitet nga: driton 28 Pri 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shes autobusin te tipit mercedes 340 turizmo viti i prodhimit 1994 motorrin euro2 posedon klim dhe te gjiths paisjet tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim