Autobus Mercedes Benz

Shitet nga: Mercedes 14 Maj 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shes Autobusin MERCEDES-BENZ ne gjendje te shkelqyer teknike po ashtu dhe mekanike
POESDON:Rotarder.intarder,tempomat,klime dighitale etj...
GOMAT: Kryesisht jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim