Autobus

Shitet nga: basri 10 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
shitet setra 315hd e ardhur nga jasht edoganuar dhe homologim Viti i Prodhimit 1997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim