Autobusin SETRA ne gjendje shume te mire teknike

Shitet nga: Setra 06 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shes Autobusin SETRA ne gjendje shume te mire teknike dhe mekanike
POSEDON:Rotarder,intarder dhe klime etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim