Blejm linja te autobusve prishtin mitrovic

Shitet nga: Gen 19 Sht 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Blej linja te autobusve prishtin mitrovic
Te intersuarit te me dergojn email
Qmim dhe oraret
Si dhe nr e telefon pastaj ju telefonoj ne ju kontaktojm per sepse gjindemi ne franc
blerja e vijave duhet te bartet edhe ne menyr ligjore menjher pas pageses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim