Kässbohrer Setra S 315 HD

Shitet nga: Kässbohrer Setra S 315 HD 15 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Autobusin Kässbohrer Setra S 315 HD
EURO 2
Me Doganë Të Kryer
Me Homologim Të Kryer
NDERUESI I SHPEJTESIVE 4+4
Interior EXLUSIVE shume i ruajtur
AIR CONDITIONER
WC
GPS
KUZHIN
ABS
ASR
INTARDER
TEMPOMAT
GJAMA KOLLOR

Gjithashty Bëjm Edhe Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave ( Setra , Mercedes , Iveco , Renault , Man , VDL Bova , Scania ) .📲 049-504-401
📱 044-504-401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim