Kombe Renault trafic 2.5D -94

Shitet nga: flori 22 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet dhe ndrrohet kombi renault trafic me ndonje vetur te vogel ose me material ndertimor
Kombi eshte 2.5 dizell regjistrim i skaduar i qlajmeruar pa denim.
Posedon 8+1 Ulese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim