Kombe VW T2 dizel

Shitet nga: Rrustem 08 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Kombi Esht i Mir Dhe Ne Gjendje Te Mir Shum 1.6 Dizell
Regjistriim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim