Mercedes Benz 412 Vip Buss

Shitet nga: Mercedes Benz 412 D 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
New New #Mercedes #Spriter 412D ( Vip Buss )

Interior EXLUSIVE
AIR CONDITIONER
ABS
TV
DVD
REJTAJDER
GJAMA KOLLOR
GJAMAT PLLAZMA
BAGAZHIN EKSTRA MBRAPA

Bëjm Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave ( Setra , Mercedes , Iveco , Renault , Man , VDL Bova , Scania ) .

📲 049-504-401
📱 044-504-401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim