Mercedes Sprinter 208 CDI -09 8+1 RKS

Shitet nga: Muhamet 18 Shk 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet kombibusi Mercedes-Benz Sprinter 2.2 CDI viti i prodhimit muaji 10.2008 i doganuar dhe regjistruar RKS ne shtator te vitit 2015 ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset e sapokryera. Kombi ka 8+1 ulese ne librez mirepo te montuara i ka 14.
Kombibusi posedon:
Klime automatike
CD Player
ASR
ABS
AIRBAGS
Centrall
Stabilizues per kthesa
Karriga gjysem lekure me jastek te kokes me levizje para-prapa
Bordkompjuter
Manual 6 shpejtesi + R
Mbyllje automati
Xhamat me rryme
Pasqyret me levizje dhe ngrohje, etj
4 goma te reja M+S plus 4 te tjera te veres.
Na kontaktoni per me shume informata.
Qmimi i arsyeshem si dhe mundesi nderrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim