Mercedes Sprinter 211 CDI 2009 8+1

Shitet nga: Muhamet 01 Mar 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Mercedes-Benz Sprinter 2.2 CDI viti i prodhimit muaji 10.2008. Kombibusi eshte i doganuar dhe regjistruar RKS ne shtator 2015 dhe ne libreze ka 8+1 ulese mirepo te montuara i ka 14.
Ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset e sapokryera.
Kombibusi posedon:
Klime automatike
ASR
ABS
Airbags
Bordkompjuter
Xhamat me rryme
Pasqyret me levizje dhe ngrohje
Karrigat gjysem lekure dhe jasteket e kokes me levizje
Manual 6 shpejtesi + R
Centrall ,
4 goma te reja te dimrit M+S + 4 te tjera te veres.
Qmimi i arsyeshem si dhe mundesi ndrrimi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim