Mercedes V220 dizel -02

Shitet nga: sali 25 Jan 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shes mercedes vito L 220 cdi km te garantuar posedon klim gjama me rrym 2 qelsa libren e servisit tempomat ulse 5+2 dyer 5 I sapo ardhur nga zvicra I doganuar para 2 jave dhe I regjistruar nje vit goma te reja .bojm edhe ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim