Minibusi Ford Transit 2,0 dizel -01

Shitet nga: xxxxx 11 Shk 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
shitet minibusi ford transit 2,0 dizell me klim me 15 ulse
eshte me klim perpara dhe per mas
Qe Tre muj eshte ne rks per her te par

PER MA SHUM INFO THIRR NE NUMRRIN
044-933-824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim