Setra 315 HDH / Setra 315 GT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arton BYTYQI 28 Sht 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Setra 315 hdh 2001 EUR2 + WC 51+2 dhe dy Ulese Rezerv Motorr 381
Setra 315 GT HD 1999 EUR2 53+2 Ulese. Motorr 381

EDHE NDRROHEN ME NDONJE 415 TE Mirrrrrrr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim