Shitet autobus Setra dhe Mercedes Benz Travego

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sharr Travel 29 Shk 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet autobusi Mercedes Benz Travego - Viti i prodhimit 2002,Ulese 52+1 si dhe Volkswagen Crafter (minibus) Viti i prodhimit 2007,Ulese 20+1 qe te dy ne gjendje shum te mire teknike dhe optike,per cdo informacion shtese apo nese deshironi ti shihni nga afer autobuset na kontaktoni ne numrin 044 148 228.
Cmim i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim