Vw Lt 35 - 11 Ulese- KLIM

Shitet nga: Florim 20 Pri 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: VW
Modeli: LT
shes Vw Lt 35, viti i prodhimit 2005, fuqia e motorrit 2.8, posedon 11 Ulese i pershtatshem per punetor, 180 mij Km te garantuara me liber servisi, ka dhe Klim,
Furgoni eshte ne gjendje perfekte si jasht niashtu dhe mbrenda, I ardhur nga Zvicrra - Vrejtje : furgoni gjindet ne Suhareke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim