shiten opel omega dhe opel vectra

Shitet nga: idriz 27 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Op vectra dhe opel omega
golfi u shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim