Man 32◆414 2002

Shitet nga: Andi 19 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Komuna: Prishtinë
man 32◆414 viti 2002 , me dogan , ne gjendje te perkryer , me gomma 100% te reja . I jane bere te gjitha serviset , dhe eshte gati per pune . Kamioni ndodhet ne Fier, Albania .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim