Man tga 410 automatik 2002 origjinal kiper

Shitet nga: Agim 02 Gsh 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
man tga 410 origjinal kiper viti i prodhimit 2002 posedon retarder intarder regjistrim deri me 26-03-2016 kurse rimorkio eshte komplet alumin kurse viti i prodhimit eshte1997 dhe peshon 5500 kilogram e zbrazur nje bosht i ngritet regjistrim deri me 26-03-2016 eshte i gatshem per pune shitet edhe ndaras dhe ndrrohet me kater aks flm per mirkuptimNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim