Mercedes Benz Sprinter 416 CDI -06

Shitet nga: Armel 21 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Mercedez benz sprinter 416 CDI viti 2006, ngjyr e bardhë, ka 291.562km, me kondicioner, ABS, ESP, Sensor parkimi prapa, xhama elektrik,drita xenon,te gjitha shërbimet e sapo bëra si Goma të reja, 4 amortizatorë te ri, 4 pasqyra frenash te reja, ferrota, gomina, koka paralele dhe zbare te reja, brenda është i veshur me Fibër.. Ka 2 Qelësa, letrat i ka te paguara deri me 01/04/2016..!! Çmimi 12.700 € i diskutushem..Vendodhja e mjetit është në Shkodër, Shqipëri
Nr Kontakti: +355699341044, Armeli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim