Mercedes Sprinter 413 CDI

Shitet nga: Agron 13 Shk 02:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 600 EUR

Komuna: Prishtinë
shes mercedesin sprinter 413 CDI me 3 te kuqe, ne gjendje shume te mire optike dhe teknike,
me 7 ulese te lekures, me klime, i posaardhur nga Zvicra, viti 2004
Kamioneta ka edhe lift ngarkues, me dupllo goma mbrapa, ka 207.000 km te kaluara.
tel 044-153268 dhe 044-264027
qmimi eshte me i lire sesa ne Zvicer apo Gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim