Mercedes Vito 110 D -99

Shitet nga: Skender Jashari 25 Shk 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet dhe nderrohet nga Skender Jashari, ne gjendje te mire teknike dhe optike .Me goma te reja C,.e kuke per terheqjen e rimorkios dhe me 2000 kubik turbo-dizel shume ekonomik .I rujtun sic shihet ne foto per kontakt ne keta nr tel:+377044601023 viber ; +377044469095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim