Mercedes Vito 2.2 cdi -01

Shitet nga: Ruzhdi 16 Qer 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 850 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes Vito 2.2 CDI
Viti i prodhimit 2001
Regjistrim deri 15.05.2016
Goma te reja me C
Shpenzimet e motorit 6-6.5Litra ne 100km
Numer kontaktues 044-314-028
Viber Dhe Whatsapp +37745262141
Mundesi edhe Ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim