Mercedes vito 2.2 Cdi -06

Shitet nga: Sejdi Fejzullahu 14 Sht 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet mercede vito 2.2 viti 2005. Kombi i ka 8 ulse, ka klim, centrall, xhamat me rrym si dhe e ka kuken per prikolic. Vito eshte ardh prej Italis nuk ka dogan te pagume, eshte i qlajmerum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim