Mitsubishi -90 KOMBI L-300

Shitet nga: hysen 27 Shk 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
nderroj kombi Mitsubishi L300 plin benzin me ndonje PIKAP. kombi posedon 11 muaj regjistrim goma te reja te dimrit si dhe ka kuk kombi osht ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per investime ne te si dhe esht i rujtun siq shihet edhe ne foto. per mashum inf ne tel:044-151-004.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim