Auto kran shaip auto bartje 24h

Shitet nga: Euro shped 1 04 Shk 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Bëjm transportin e.:Gjeneratorve,Trafo,Makina të ndryshme,Kontenjer si dhe te gjitha llojet e peshave deri në 6t(ton) nëper tër teritorin e Kosoves 24h bartje..........ju mirpresim

Tel:044 169 673 ose
:049 169 673
Firma:Euro shped 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim