Bager O&K MH plus

Shitet nga: Arber 25 Tet 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Shitet Bageri ne gjendje super te mirë .
Vit.prodh. 2004
Posedon: 3 lugë
Posedon: Klimë
Orë pune: 6223
Ngjyra e fabrikes
Gjama kolor
Pesha 18.5 Ton
Ka kamera mbrapa dhe monitor ne kabinë
Ka sisitem për Qekan hidraulik,grajfer etj.
Servisi i fundit : muajin shkurtë 2014
Posedon liber servisi
I sapo ardhur nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim