Comet 14 ne Piaggio Porter, Viti 2016

Shitet nga: Dion Platform 04 Maj 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Autovinç me shporte (kosh) Comet i montuar ne Piaggio Porter, Viti i Prodhimit 2016, km. 0, Lartesia max e punes 14 mt, Hapje anesore e krahut 6 mt, Peshembajtja ne kosh 200 kg (2 persona), Rrotullim i Krahut te vinçit 360 grade, Lartesia max e mjetit i mbyllur 2050 mm.
Opsionet: Krahu i vincit artikolar me JIB,
Shporta(koshi) alumin, dimensionet 1400x600x1100 mm,
Komandimi: Komplet hidraulik, i pajisur me pulsues ndezje/fikje te motorit, sinjalizues mbingarkese, sinjalizues alarmi dhe emergjence. Ndezje/Fikje e motorit me komandim nga toka dhe nga koshi.
Prize elektrike 230V ne kosh.
I pajisur me motor elektrik shtese 220V, per mundesi punimi pa nevojen e motorit te mjetit, per pune ne ambiente te brendshme.
I certifikuar CE / Sincert ISO 9001:2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim