Goma te plota

Shitet nga: AGS - Auto General Service 17 Maj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
AGS ju ofron , goma te plota te te gjitha dimensioneve nga 8 zoll deri ne 15 zoll . Gjithashtu ju ofrojm montimin dhe demontimin e gomave te plota me prese profesionale . Klientet te cilet blejne gomat nga ne ,montimi dhe demontimi i tyre eshte falas ! DIMENSIONET E GOMAVE


NEXEN & SOLO

400x8 500x8 125/75-8 (15x4 1/2 -8) 150/75 - 8 (16x6-8) 180/70 - 8 (18x7-8) 6,00 - 9 200/75 - 9 (21x8-9) 6,50 -10 225/75 - 10 (23x9-10) 7,00 -12 23 x 10 - 12 (250/60-12) 250/75 - 12 (27x10-12) 8,25-15 225/75 - 15 (28x9-15) (8.15-15) 250/70 - 15 (250-15) 315/70 - 15(300-15)

044197860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim